FAQ – Czyli jak wyczyścić kamień, lodówkę, farbę i inne trudne zabrudzenia po remoncie?

Jak usunąć kamień z płytek pod prysznicem?

  • Jeśli żadne z domowych sposobów nie działają musimy zaopatrzyć się w specjalne środki do usuwania kamienia i rdzy. Można je u nas nabyć. zaczynając od stężenia 10% polewamy czyszczoną powierzchnie i spłukujemy. Jeśli jest to kabina czy umywalka ze spłukaniem nie ma problemów, jeśli natomiast jest to podłoga najlepiej posiadać odkurzacz zdolny do odessania wody z chemią.

Czym zmyć farbę z płytek?

  • Farba to bardzo częsty problem po remoncie, malowaniu domu, mieszkania czy po zabawach dzieci z flamastrami.
    Istnieje kilka sposobów radzenia sobie z farbą. Jednym z nich jest zastosowanie parownicy – zapraszamy do wynajmu w RentTools.pl. Kolejny to dedykowane środki do usuwania farb, graffiti itp. Środki tego typu można zamówić dzwoniąc do Nas.

Czym umyć płytki po remoncie?

  • Jeśli na płytkach zostały resztki po pyle budowlanym, gładziach czy innych materiałach budowlanych najlepiej jest zastosować środek kwaśny. W przypadku dużych powierzchni najlepiej jest zastosować szorowarkę i odkurzacz do zbierania wody. Jednak w przypadku mniejszych powierzchni często same rozpuszczenie środka i przetarcie go mopem oraz wypłukanie wodą powinno pomóc. W razie problemów ZADZWOŃ do nas.

Ozonowanie lodówki jak przeprowadzić?

Najlepiej jest opróżnić lodówkę ze wszystkiego. Następnie wkładamy ozonator oraz włączamy go na program 30 minut. Ozonowanie wykonujemy 2-3 krotnie z przerwą min. 30 minutową na dobre przewietrzenie lodówki.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *